Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

etykiety typu sleeve

Shrink sleeve - oferujemy rękawy z folii termokurczliwej stosowane na nieregularnych kształtach opakowań, które aplikowane na opakowanie, pod wpływem temperatury dostosowują się do jego kształtu.

Etykieta, będąca kurczliwym rękawem, może przybierać różne kształty, odcienie kolorystyczne, a nadruk, który jest odporny na ścieranie, otarcia czy zadrapania może pokrywać całość etykiety. Górna część rękawa znajdująca się przy zakrętce lub innym zamknięciu pojemnika, może być perforowana i w ten sposób tworzy plombę zabezpieczającą.

Dzięki obkurczeniu etykiety na opakowaniu ta dostosowuje się idealnie do kształtu pojemnika, a zarazem umożliwia wykorzystanie całej dostępnej powierzchni do zadrukowania, czyli promowania produktu. Można dobrać odpowiednia folię termokurczliwą (PVC, OPS, PETS oraz BOPP) na etykietę shrink sleeve która będzie odpowiednia dla konkretnego pojemnika.

Stosowana technika nadruku – UV flexografia 8 kolorów.

Rękaw może być pocięty na odcinki od 40 mm do 500 mm i więcej lub jest dostarczany w formie nie pociętej. Rękaw może posiadać perforację podłużną lub poprzeczną.
Istnieje również możliwość zastosowania etykiet termokurczliwych np. do promocyjnego dwupaku.